O nás

Jsme společností, zabývající se kompletní realizací činností v oboru voda-plyn-topení.

Na trhu působíme od roku 1990, kdy pan Jiří Pecák, s více než 25letou praxí zahájil jako fyzická osoba samostatnou podnikatelskou činnost a úspěšně působil v Brně a okolí. Vzhledem k nárůstu objemu zakázek a postupnému rozvoji celé firmy byla v roce 2003 Jiřím Pecákem a jeho synem Ing. Romanem Pecákem založena společnost PECAK, s.r.o. Ing Roman Pecák v současné době společnost řídí.

Jádro firmy dnes tvoří 8 odborně vyučených pracovníků, schopných odvést tu nejlepší práci k naprosté spokojenosti zákazníka.
Filozofií společnosti je poskytování kvalitních produktů a služeb.

Naši dodavatelé jsou pečlivě vybíráni s cílem mimořádného standardu.
Jsme si plně vědomy rostoucích nároků na kvalitu služeb, proto byl v roce 2007 certifikací zaveden systém ISO 9001, který je zárukou dlouhodobé kvality odborně provedených služeb.

Systém kvality ISO 9001 je neustále kontrolován.
Jsme pojištěni proti odpovědnosti za škodu v limitu 5 mil. Kč.

Našim zákazníkům nabízíme bezplatné zpracování nabídky, poradenskou činnost, dodávku kvalitních materiálů a výrobků, montážní práce, revize, záruční a pozáruční servis, podporu pro získávání státních dotací na ekologické zdroje energie. Klademe důraz na osobní jednání se zákazníkem ať už u nás nebo přímo v místě realizace zakázky.

Úzce spolupracujeme s ostatními řemesly, to umožňuje, že jsme schopni při realizování Vašich představ nabídnout kompletní „balíček služeb".
Veškeré námi dodávané materiály splňují nejpřísnější kritéria hygienických limitů pro použití v domácnostech.
Sledujeme nejnovější trendy na trhu, nabízíme sortiment předních českých i zahraničních výrobců.

Zelená úsporám 

Spolupráce s RWE

Kontrola efektivity